Inštrukcie k pobytovému táboru Zoška 8.- 12. august 2016

12.07.2016 09:50

Milí rodičia a deti, tento rok sme Vám po prvýkrát pripravili pobytový tábor Zoška pre vekovú kategóriu 5 -10 rokov v termíne od 8.-12. augusta 2016.

Stretávame sa v pondelok 8. augusta 2016 o 7:45 pred Ľudovým domom v Záhorskej Bystrici, kde spoločne odídeme autobusom do tábora.

Príchod je plánovaný na piatok 12.augusta 2016 okolo 16:00 hod.

Ubytovanie je v jednej  veľkej chate, kde deti budú zadelené do izieb na mieste. Budeme prihliadať na ich prireferencie ;o)

Počet dozorkonajúcich je 6 + 1 zdravotný dozor.

Čo priniesť: 

- kartu poistenca zdr. poisťovne originál aj fotokópiu

- vyhlásenie o bezinfekčnosti - podpísané, nemusí byť potvrdené od lekára

- lieky: paralen, smecta alebo hylak, kinedryl - na cestu, kto potrebuje

Povinná výbava:

- lieky ak dieťa nejaké berie, s menom a popisom užívania zabalené v igeltovom vrecúšku, budú odovzdané pri nástupe zdravotnému dozoru.

- vhodné oblečenie podľa počasia, nezabudnite, že chodíme von aj počas chladnejšieho alebo upršaného počasia ( pršiplášte,nepremokavé bundy, gumáky - nepremokavú obuv)

-ruksak, fľaša na vodu, baterka, šiltovka, tričká, tepláky, kraťasy, mikina, plavky, uteráky ( 1 - sprchovanie, 1 - osuška), vrecko na špinavé oblečenie, vodné pištole, spoločenské hry ak majú obľúbené, knihy na čítanie, tenisky, prezuvky do chaty, slnečné okuliare, rukávnika prípade kolesá do bazéna, šlapky do sprchy

- opaľovací krém, repelent ( kliešte, komáre) , hygienické potreby 

Pripomíname rodičom, že v našom tábore nie sú povolené tablety, ani iné elektronické zariadenia, na hry. Telefóny deti nebudú potrebovať nakoľko môj telefon bude plne k dispozícii, ak bude deťom smutnejšie, prípadne ich budete chcieť kontaktovať.

V prípade, že dieťa si prinesie tablet alebo telefón napriek upozorneniu, nenesieme zaň zodpovednosť, ak ho bude používať na hry a nebude rešpektovať pravidlá off- line, bude mu odobraný a odovzdaný až pri odchode z tábora.

Nakoľko je areál nášho pobytu vybavený ihriskami aj bazénom, je potrebné deti vybaviť na športové aktivity, prípadne kúpanie v bazéne pri priaznivom počasí.

Dovoľujeme si Vás upozorniť, že v prípade ochorenia dieťaťa, nesprispôsobenia sa pobytu v tábore alebo nevhodného správania, ste si povinní prísť prevziať svoje dieťa.

Pred odchodom do tábora je nutné skontrolovať, či deti nemajú vo vlasoch vši, aby sme predišli nepríjemnostiam s tým spojenými,

 

Tešíme sa  a veríme, že spoločne prežijeme krásny týždeň.

 

Ľubka Jannkechová

zodpovedná za vedenie tábora

 

Dokumenty na stiahnutie:

Informovaný súhlas rodiča Zoška.doc (12288)

vyhlasenie-rodica-o-bezinfekcnosti.pdf (69249)